whitening gel

Skuteczna metoda na białe zęby

Każdy człowiek chce mieć białe zęby, ale czasami trzeba się w to zaangażować, aby efekt końcowy był zadowalający.

Laserowe wybielanie (laser whitening) to metoda nowoczesna i bardzo skuteczna. Po kilku zabiegach nasze uzębienie będzie prezentowało się doskonale. Przydatny okaże się wtedy żel wybielający (whitening gel), który stomatolog nakłada na miejsca, które mają być wybielone. Zabieg laserowy nie trwa zbyt długo, za to jest bardzo skuteczny i ludzie decydujący się na niego bardzo go chwalą. Już przy jednej sesji takiego wybielania możemy poczuć trwałe efekty na przynajmniej kilka tygodni. Jest to polecana metoda wszystkim tym osobom, które w szybkim tempie chcą zadbać o swoje zęby, tak aby promieniowały one bielą. Wtedy zadbamy o swój piękny uśmiech, który jest kluczem do nawiązywania znajomości.

Wybielanie zębów w domu czy w gabinecie?

Wokół wybielania zębów narosło wiele mitów. Najpopularniejszy mówi o osłabieniu szkliwa spowodowanym wybielaniem. W rzeczywistości wybielanie zębów przeprowadzone w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym w najmniejszym nawet stopniu nie wpływa negatywnie na stan szkliwa.

Wybielanie zębów w gabinecie

Wybielaniem zębów zajmuje się stomatologia estetyczna. Lekarze doskonale znają zasady bezpiecznego przeprowadzania zabiegów i potrafią dobrać najlepszą metodę wybielania dla konkretnego pacjenta. Laserowe wybielanie jest zatem bezpieczne i przede wszystkim – skuteczne. Żel wybielający (whitening gel), w którym zawarte są aktywne substancje, sprawia, że z powierzchni zębów znikają wszystkie gromadzone przez lata ślady po kawie czy papierosach. Wybielanie zębów to najlepszy sposób na odzyskanie pięknego uśmiechu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *