kocyk Minky piorka na zieleni

Ocieplany Kocyk Przedszkolaka – Piórka na zieleni

Kocyki Minky cieszą się ogromnym powodzeniem zarówno wśród dzieci jak i ich rodziców. Nie bez powodu. Zapewniają one ciepło i miękkość nieporównywalne do innych tkanin.

 Kocyk Przedszkolaka

Z tego powodu Ocieplany Kocyk Przedszkolaka z prędkością światła staje się ulubieńcem dzieci w wieku przedszkolnym. Doskonale sprawdza się on jako pledzik

na chwile spędzone na leżakowaniu. Jest kolorowy i przyciąga wzrok, a uroczy wzór na bawełnianej stronie kocyka budzi dodatkowe pozytywne skojarzenia.

Wymiary 100×135 cm są komfortowe w użytkowaniu, pozwalając na wygodnie opatulenie się maluszka. Istotne jest również wypełnienie znajdujące się między dwoma warstwami tkaniny, z których uszyty jest kocyk. Ponieważ jest ono lekkie, a zarazem antyalergiczne (zastosowano włókninę silikonową) spełnia potrzeby dzieci, które na co dzień zmagają się z reakcjami uczuleniowymi na inne produkty.

Kocyk Minky jest dwustronny, dzięki czemu dziecko może zależnie od nastroju przykrywać się częścią z wysokogatunkowej bawełny lub też wtulać się w miluśką miękkość tkaniny Minky.

Kocyki Minky – idealne dla noworodka

Jeżeli spodziewamy się narodzin dziecka, czeka nas duże wyzwanie, jakim jest skompletowanie wyprawki dla malucha. Wśród wyposażenia dla noworodka obowiązkowo muszą znaleźć się tekstylia, takie jak pościel czy kocyki, którymi otulimy maluszka.

Jakie tekstylia dla noworodka?

Kupując pościel czy kocyki dla pociechy, która niebawem pojawi się na świecie, musimy pamiętać o specyficznych potrzebach noworodka. Skóra niemowlęcia jest niezwykle delikatna i łatwo ją podrażnić. Należy więc unikać tkanin, które są szorstkie i nieprzyjemne w dotyku. Doskonałym wyborem będą natomiast kocyki Minky – te nie mają sobie równych, jeśli chodzi o miękkość. Stworzono je specjalnie z myślą o noworodkach. Artykuły Minky są delikatne, nie podrażniają, nie stwarzają ryzyka dla wrażliwej skóry naszej pociechy i przede wszystkim zapewniają jej ciepło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *