Minky kocykiem dla dziecka

Skompletowanie wyprawki dla maluszka, który już niebawem ma się pojawić na świecie, to ogromna frajda, ale też duże wyzwanie. Nie zawsze bowiem wiemy, co wybrać, żeby zapewnić naszej pociesze jak najlepszą opiekę. Podpowiadamy, czym się kierować, wybierając tekstylia dla noworodka.

Kocyk

Jedną z rzeczy, które obowiązkowo muszą znaleźć się w wyprawce noworodka, jest kocyk. Ten powinien być miękki i przyjemny w dotyku, tak żeby nie podrażnił skóry dziecka. Dobrze, żeby jednocześnie ładnie się prezentował i cieszył oko.

Jaki kocyk dla niemowlęcia?

Wśród rzeczy niezbędnych do opieki nad noworodkiem już w pierwszych dniach obowiązkowo musi znaleźć się kocyk. Pamiętajmy, że choć dobrze, żeby nam się podobał i miał ładny wzór, to podstawowym kryterium, którym należy kierować się przy wyborze, jest materiał. Ten musi być miękki i nie może ocierać, gdyż skóra noworodka jest niezwykle delikatna i skłonna do podrażnień. Jeśli chcemy mieć pewność, że nasz maluszek będzie bezpieczny, wyposażmy go w kocyki Minky, które są niezwykle miękkie, delikatne, przyjemne w dotyku. Te są najchętniej wybierane przez rodziców, ponieważ dają gwarancję, że wrażliwa skóra maluszka nie zostanie otarta czy podrażniona.

Ogromną popularnością wśród świeżo upieczonych rodziców lub tych, którzy dopiero oczekują na pojawienie się maleństwa, cieszą się właśnie kocyki szyte z tej niezwykle miękkiej tkaniny. Ta jest niezwykle przyjemna w dotyku i praktycznie nie ma sobie równych, jeśli chodzi o delikatność. Ta cecha czyni z kocyka Minky materiał idealny dla noworodka, którego skóra jest bardzo wrażliwa i skłonna do podrażnień. Otulone kocykiem Minky dziecko będzie bezpieczne i na pewno nie zrobi sobie krzywdy. Ogromną zaletą uwielbianych powszechnie kocyków jest też estetyka – dostępne w najróżniejszych wzorach i kolorach są ciekawym gadżetem do dziecięcego łóżeczka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *