ślub i wesele na Bali

Ślub na Bali? Trudne, ale możliwe!

Zakochane pary mają to do siebie, że wydaje im się, że ich miłość jest jedyna, wyjątkowa i mocniejsza niż jakakolwiek inna. I z pewnością wszystkie one mają w tym rację. W związku z tym prześcigają się w tym, by ich ślub i wesele były wydarzeniami co najmniej tak niepowtarzalnymi jak ich miłość, i by podkreślały wyjątkowość młodej pary.

Osoby, które marzą o tym, by ich ślub był jednocześnie niepowtarzalny i kameralny, mogą zdecydować się wziąć go na Bali, albo w innym egzotycznym miejscu świata. Organizacja ślubów w takich miejscach to rzeczywiście dość skomplikowane zadanie, dlatego potrzebna będzie do tego specjalna firma zajmująca się właśnie ślubami za granicą, oraz dobry wedding planner. Potrzeba przede wszystkim załatwić wszelkie formalności związane ze ślubem za granicą – tłumaczenia dokumentów, dokumenty sprawiające, by ślub udzielony przez zagranicznego urzędnika był prawomocny na całym świecie, i tak dalej.

Organizacja ślubów i wesel na Bali obejmuje przede wszystkim przelot samolotem pary młodej wraz ze świadkami oraz gośćmi (zazwyczaj z grona najbliższej rodziny, gdyż każda dodatkowa osoba musi zostać opłacona), samą ceremonię czyli zorganizowanie urzędnika, dokumentów, a następnie pobyt w przyjemnym hotelu przez noc lub dwie, by para mogła nacieszyć się sobą w niesamowitych okolicznościach przyrody. Trzeba przyznać, że ślub na bosaka na rozgrzanej plaży, w wianku letnich kwiatów na głowie to wspaniała wizja, jednak w obecnych czasach i odpowiednich funduszach jak najbardziej realna!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *