tort na roczek dla dziewczynki

Tort na roczek dla dziecka

Pierwsze urodziny dziecka to bardzo ważny moment w życiu każdego rodzica, dlatego też większość par decyduje się na organizację przyjęcia dla malucha, które z pewnością jest bardzo dobrym pomysłem. Kluczową rolę odgrywa w tym przypadku tort na urodziny, dlatego też warto zastanowić się nad tym, jak powinien wyglądać.

Jeszcze do niedawna prym wiodły zwykłe torty, które nie charakteryzowały się niczym szczególnym. Obecnie jednak zaczyna się od tego odchodzić, a rodzice decydują się na zakup tortu w kształcie ulubionego bohatera z bajki czy też na wybór innego motywu.

Tort urodzinowy dla dziewczynki

Jeśli chodzi o tort na roczek dla dziewczynki, to większość rodziców stawia przede wszystkim na barwy takie jak odcienie różu, żółć czy też fiolet. Co do motywów to królują przede wszystkim postacie księżniczek, lalek oraz inne motywy kojarzące się typowo z dziewczynkami. Pomimo tego, iż taki maluszek nie potrafi jeszcze wyrażać swoich emocji i nie przywiązuje zbytniej uwagi do takich szczegółów, to z pewnością taki tort sprawi mu wiele radości.

Tort urodzinowy dla chłopca

Jeśli chodzi natomiast o tort na roczek dla chłopca, to królują tutaj przede wszystkim takie motywy jak różnego rodzaju pojazdy drogowe oraz powietrzne (wozy strażackie, koparki, samoloty). Co do kolorów to prym wiodą przede wszystkim odcienie niebieskiego, gdyż ten właśnie kolor przypisywany jest chłopcom. Pomimo tego, iż tak mały szkrab raczej nie będzie mógł się pobawić takim tortem, to z pewnością zwróci na niego szczególną uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *