kocyki Minky

Makaszka zaprasza na świąteczne zakupy

Zima nie musi być wcale porą, kiedy, z powodu panujących niskich temperatur, nie wychodzimy z naszym małym dzieckiem na spacery. Już dzisiaj skorzystaj z naszego wyjątkowego, świątecznego rabatu w wysokości 20% i spraw, by ta pora roku była naprawdę ciepła.

 

Makaszka

Dziecięce kocyki Minky

Dla każdego rodzica, zabierającego swoje dziecko na spacery w wózku, mamy przygotowany szeroki asortyment, dzięki któremu nie muszą się już martwić o zdrowie i komfort swoich pociech. Specjalne, dziecięce kocyki Minky to idealne rozwiązanie, by przykryć i ogrzać małe dziecko. Dokładnie selekcjonowane materiały i przyjemna w dotyku tekstura to tylko niektóre z cech, wyróżniających produkty tej firmy spośród konkurencji. Minky gwarantuje także pełne bezpieczeństwo dziecka, także tego podatnego na alergię. W naszej ofercie znajdziecie także produkty przeznaczone dla większych dzieci – kocyk Minky dla przedszkolaka to świetny wybór, który wykorzystywać można także jako rodzaj kołdry, dzięki jego specjalnym cechom, umożliwiającym utrzymywanie temperatury.

Mufka do wózka

W naszym sklepie znaleźć coś dla siebie mogą także dorośli. Gdy zadbamy o komfort naszego malucha na spacerach, warto także zatroszczyć się o swój. Szczególnie przydatnym rozwiązaniem jest w tym przypadku specjalna mufka do wózka. Zamontowana na przednim uchwycie wózka, jest miejscem, gdzie można włożyć i ogrzać swoje ręce. Nie musimy się już zatem martwić o rękawiczki i konieczność dotykania zimnego metalu. Na długie, zimowe wieczory polecamy także koce Minky dla dorosłych, w wielu dostępnych rozmiarach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *