tort weselny

Tort na ślub

Ślub i wesele to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Łączy się z nimi wiele tradycji, o które trzeba odpowiednio wcześniej zadbać- biała suknia, welon, garnitur, pierwszy taniec oraz oczywiście- tort weselny.

Jaki wybrać tort?

Cukiernia Rem Marco

 

To wbrew pozorom wcale nie jest takie łatwe pytanie. Na początku musimy wybrać, czy chcemy tort klasyczny czy może artystyczny. A co to właściwie są torty artystyczne? One nie mają swojej definicji- można o nich powiedzieć tylko tyle, że ich dekoracje i sposób wykonania ogranicza jedynie nasza wyobraźnia.

A zatem jakie mogą być takie torty ślubne wykonane przez prawdziwych artystów cukiernictwa? Przede wszystkim- mogą mieć przeróżne kwiaty wykonane z różnych rodzajów lukru plastycznego. Nie mowa tu jednak o zwykłych małych kwiatkach tylko o całych bukietach chryzantem, róż, magnolii przypominających żywe kwiaty, ułożonych ciekawie na torcie.

Ponadto tort ślubny może wyrażać to, co lubimy, co jest wspó

 

lną pasją małżonków. A zatem może to być tort przypominający boisko, przedstawiający góry, może być w kształcie roweru albo…- właściwie cokolwiek sobie zażyczymy!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *