whitening gel

Wybielamy zęby

Istnieje wiele sposobów na wybielenie zębów. Do metod, które można zastosować w domu zaliczyć można żel wybielający (whitening gel). Metoda ta jest skuteczna jeżeli chodzi o warunki, w których się ją stosuje, a mianowicie w domu. Jednak istnieją skuteczniejsze metody na wybielanie zębów takie jak laserowe wybielanie (laser whitening).

Czy można mieć śnieżnobiałe zęby?

Większość osób marzy, aby mieć zęby jak gwiazdy filmowe, jednak w praktyce niestety jest to niemożliwe. Naturalne zęby w zależności od człowieka waha się od żółtobrunatnej do szaroniebieskiej. Każdy człowiek ma inny kolor zębów i uzyskanie śnieżnobiałego koloru jest w praktyce prawie niemożliwe.

Czy wybielanie może osłabić zęby?

Dobrze wykonane wybielanie zębów nie powinno osłabić zębów. Proces ten powinien polega na utlenianiu pewnych związków. Najważniejsze jednak jest wiedzieć kiedy przerwać proces tak, aby przerwać go po przekroczeniu punktu saturacyjnego.

Czy zęby mogą być wybielone raz na zawsze?

Niestety nie można wybielić zębów raz na zawsze. Co prawda dobrze wykonany proces wybielania zębów żelem wybielającym (whitening gel) czy laserem pozwala na wybielenie zębów o kilka odcieni, jednak niestety prędzej czy proces efekt trzeba będzie powtórzyć. Efekt najczęściej w przypadku dobrze wykonanego zabiegu będzie utrzymywał się od roku do trzech. Po tym czasie zwykle trzeba będzie powtórzyć zabieg.

Dzięki tego rodzaju zabiegom każdy będzie mógł cieszyć się białymi zębami. Warto raz na jakiś czas zdecydować się na tego rodzaju zabiegi. Wybór metody ma znacznie drugorzędne.

Jedno przemyślenie nt. „Wybielamy zęby

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *