promenada Juan Aparicio

Promenada Juan Aparicio

Od lat Hiszpania jest popularnym wśród Polaków wakacyjnym kierunkiem. Jeżdżą oni zwiedzać Madryt czy Barcelonę, jednak równie często odwiedzają południowe wybrzeże, na przykład kurort turystyczny Torrevieja, a szczególnie najpopularniejszą dzielnicę tej miejscowości, czyli La mata.

Słynna promenada Juan Aparicio

Niewątpliwie, tym z czego słynie Torrevieja jest między innymi promenada Juan Aparicio. Wydaje się, że dosłownie każdy turysta znajdzie tam coś dla siebie.

Jest to między innymi regionalna stolica rozrywki. Na każdym kroku na promenadzie Juan Aparicio obecne są puby, czy dyskoteki, a większość z nich otwarta jest praktycznie bez przerwy. Wakacje w Torrevieja są wiec dobrym pomysłem dla każdego, kto kocha dobrą zabawę.

Jednak promenada to nie tylko dyskoteki i puby. Jest tu również mnóstwo mniej lub bardziej wykwintnych restauracji. Niezależnie od gustu, każdy znajdzie tutaj zadowalający go obiad czy kolację.

Gdzie spać w Torrevieja?

Ceny i jakość noclegów w Torrevieja jest bardzo zróżnicowana. Warto więc starannie wybrać miejsce noclegowe, aby nie trafić na drogi i nieatrakcyjny hotel. Wydaje się, że luksusowy apartament w Torrevieja, La Mata (lyxiga lägenheten i Torrevieja) to optymalne rozwiązanie, gdyż jest to komfortowy nocleg w stosunkowo niskiej cenie. Warto zwrócić uwagę na przykład na apartament Białe Złoto. Jest on położony bardzo blisko promenady Juan Aparicio. Oznacza to, że nie potrzeba posiadać samochodu, aby dosłownie wszędzie było blisko. Nie jest bowiem potrzebny transport ani na posiłki, ani też na wieczorną zabawę. Ponadto, pieszo droga na plażę zajmuje co najwyżej kilka minut.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *