zestaw niemowlaka

Czym jest Minky?

Dlaczego kocyki dziecięce Minky są tak popularne?

Dlaczego każda młoda mama chce mieć komplet Minky do wózka i łóżeczka?

Czy warto kupić zestaw dla niemowlaka Minky?

Wybór produktów Minky na rynku jest spory. Występują one w szerokiej gamie kolorystycznej i posiadać mogą różną fakturę. Poza tym duże znaczenie ma ich gramatura, a więc waga materiału na jednostkę powierzchni. Oryginalny zestaw dla niemowlaka Minky ma gramaturę około 400g/m2. Mniejsze gramatury dotyczą produktów, które są podróbkami. Takie tanie kocyki już po jednym praniu tracą swój kolor i pierwotny kształt. Dlatego w tym przypadku nie ma co oszczędzać.

Zestaw dla niemowlaka

Każdy zestaw dla niemowlaka Minky zachwyca nie tylko pięknym wyglądem, ale i miękkością czy puszystością. To materiał miękki w dotyku, a przy tym sprężysty i ciepły. Nie ulega zgniataniom oraz odbarwieniom np. w czasie prania. Trzeba jednak bardzo uważać aby nie kupić podróbki. Trudno jest szczególnie podczas zakupów w sieci, gdyż nie ma wówczas możliwości dotknięcia produktu. Prawdziwy Minky jest wyczuwalny w dotyku niemal od razu.

Dlaczego zestawy Minky są drogie? Wpływ na to ma oczywiście rodzaj zastosowanej tkaniny, która posiada wiele cennych właściwości. Ponadto proces produkcyjny jest dość długi i misterny. Produkcja trwa długo, co przekłada się oczywiście na wyższą cenę. Z drugiej strony warto pamiętać, że produkty Minky są wytrzymałe, a więc sprawdzą się także przy drugim czy kolejnym dziecku. Można je także później odsprzedać znajomemu bądź koleżance. Więcej o wyprawce dla dziecka znajdziemy na stronie: http://butelki-dla-dzieci.k2n.pl/wyprawka-dla-niemowlaka-co-jest-konieczne/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *