Rodzaje otulaczy i pieluszek dla niemowląt

Otulacz bambusowy i pieluszki muślinowe

Otulacz bambusowy i pieluszki muślinowe to super miękkie niezbędne wyposażenie każdego niemowlaka – przydają się w okresie noworodkowym i niemowlęcym. Muślin jest to dwuwarstwowa tetra 100% bawełny, o niespotykanej miękkości w dotyku oraz przewiewności materiału, dlatego też pieluszki mogą być wykorzystywane już od pierwszych dni życia. Jeżeli chodzi o otulacz, włókno bambusowe znane jako materiał termoregulacyjny świetnie sprawdza się jako otulacz lub  kocyk, podkład do przewijania, prześcieradło czy ręcznik. Świetnie sprawdza się jako okrycie podczas karmienia piersią czy podkład na ramię rodzica chroniący ubranie przed ulewaniem.

Zastosowanie otulacza bambusowego

Materiał ten przede wszystkim może służyć Noworodkowi jako otulacz, którym szczelnie go owiniemy , umożliwiając mu spokojny sen. Ze względu na znakomite parametry termoizolacyjne oraz zdolność pochłaniania promieni UV to rewelacyjna kołderka typu mgiełka na upalne dni. Jeśli Maluszek ma wrażliwą skórę to możemy z  użyć otulacza jako ręcznik (bambus jest wyjątkowo , miękki, miły w dotyku oraz delikatny jak Minky.

Zastosowanie pieluszki muślinowej

Pieluszki muślinowe zapewniają dziecku nieprawdopodobny komfort oraz swobodę ruchu. Są niezwykle przewiewne oraz
idealne sprawdzają się w domu i na spacerach. Wraz z każdym praniem stają się jeszcze bardziej miękkie nie podrażniają delikatnej skóry dziecka oraz nie powodują alergii.

Opinie użytkowników

Jak wiadomo najlepszym dowodem na znakomite właściwości jakie posiadają otulacz bambusowy i pieluszki muślinowe są opinie użytkowników. Fakt iż setki rodziców chwalą sobie tego typu rozwiązania mówi sam za siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *