Jak wybrać idealną suknie ślubną?

W dniu ślubu każda panna młoda chce wyglądać pięknie, elegancko, oszałamiająco oraz modnie. Ślub i wesele to jedyna okazja, kiedy może ona spełnić swoje marzenia i wyglądać jak prawdziwa księżniczka. Na szukanie wymarzonej sukni musi poświęcić wiele czasu, aby znaleźć tą „jedyną”. Przed zakupem sukni panna młoda powinna zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów.

Jak wybrać idealną suknie ślubną?

1. Cena

Na początku poszukiwań sukni ślubnej warto zastanowić się nad tym ile jesteśmy wstanie na nią wydać. Jeżeli nasz budżet jest skromny i nie stać nas na suknie z ekskluzywnego salonu wtedy możemy poszukać krawcowej, która uszyje nam ten sam model za mniejsze pieniądze. Suknie ślubną warto kupować też pod koniec roku, kiedy wyprzedawane są roczne kolekcje. Dzięki temu zaoszczędzone pieniądze możemy przeznaczyć na inne zakupy weselne.

2. Krój sukni dopasowany do figury

Suknia ślubna na nasz wymarzony ślub powinna być dopasowana do kształtu naszej sylwetki tak wyeksponowała ona nasze walory i ukryła nasze mankamenty. Osoba szczupła i wysoka będzie dobrze wyglądać praktycznie w każdym modelu sukni. Może sobie ona pozwolić na obcisła kreacje. Osoby o niskim wzroście powinny wybierać obcisłe kreacje z niewielką ilością zdobień. Panna młoda, która ma sylwetkę zaokrągloną powinna wybrać gorset oraz krój w kształcie litery A. Dzięki czemu zamaskuje ona masywne biodra a jej sylwetka stanie się smuklejsza.

3. Miejsce ślubu i wesela

Miejsce uroczystości jest niezwykle ważne, ponieważ ma wpływ na kreacje ślubną panny młodej. Jeżeli nasza uroczystość odbędzie się na plaży lub w parku tzw. wedding planner to powinnyśmy założyć suknie bardziej zwiewną uszytą z miększych tkanin. Organizacja ślubów i wesel zawsze naręcza wiele trudności dla narzeczonych.

Jedno przemyślenie nt. „Jak wybrać idealną suknie ślubną?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *