Otulacz bambusowy

Otulacz 100% Bamboo

Zawsze trzeba pamiętać o tym, że wszystkie rzeczy używane w czasie opieki nad nowo narodzonym dzieckiem muszą być przede wszystkim bezpieczne i przyjemne w dotyku. Kryteria te spełnia Otulacz 100% Bamboo, który zapewnia niemowlęciu wygodę i bardzo duży komfort.

Otulacz 100% Bamboo

Jak sama nazwa wskazuje, ta niezwykle przyjemna tkanina bambusowa otuli dziecko, a tym samym zapewni mu tak potrzebne poczucie bezpieczeństwa. Aby niemowlę spało spokojnie, musi czuć się bowiem tak, jakby cały czas ktoś trzymał je na rękach – otulacz bambusowy świetnie spełnia to zadanie. Jest on idealny na lato, ale nie tylko. W upalne dni może stać się on delikatnym kocykiem, albo osłoną do wózka. Na plaży posłuży jako ręcznik lub pareo dla maluszka. Zastosowań jest naprawdę wiele. Ta miła dla ciała i delikatna tkanina, bardzo dobrze otula, a jednocześnie zapobiega przegrzaniu się i poceniu dziecka. Do tego, ma właściwości termoregulacyjne, dzięki temu podczas upałów utrzymuje temperaturę niższą o dwa stopnie od temperatury otoczenia. Natomiast zimą otulacz bambusowy sprawdzi się w łóżeczku niemowlęcia. Szczególnie dlatego, że bambus jest antyalergiczny, antybakteryjny i antygrzybiczny. Absorbuje wodę o 60% lepiej niż bawełna, a przy tym pochłania nieprzyjemne zapachy – oddaje je dopiero w czasie prania. Materiał wykonany z bambusa jest wolny od pestycydów i zanieczyszczeń, i w 30% sam się sterylizuje.

Otulacz bambusowy

To bardzo dobra rzecz dla własnych maluchów, a jednocześnie idealny i stylowy prezent dla dzieci przyjaciół i rodziny, Otulacz 100% Bamboo sprawdzi się jako upominek na baby shower, Chrzest Święty, czy każdą inną okazję. Każdy egzemplarz jest szyty z najwyższą dbałością, starannością, oraz z uwzględnieniem każdego szczegółu. Tkanina bambusowa jest zawsze najwyższej jakości, a nadruk nie zmienia kolorów nawet po wielokrotnym praniu. O tego rodzaju materiałach pozytywną opinię wydał Instytut Matki i Dziecka. Każdy otulacz bambusowy powinno uprać się jeszcze przed pierwszym użyciem. Z każdym praniem będzie stawał się on jeszcze bardziej delikatny. Prać należy go w pralce nastawionej na 30°C, tkaniny nie można suszyć ani na słońcu, ani w suszarce bębnowej. Naturalną koleją rzeczy będzie oczywiście to, że w miarę upływu czasu otulacz 100% bamboo będzie ulegał naturalnemu zużyciu – tkanina może się mechacić – nie jest to żadnym defektem. Taki otulacz jest niezbędny w każdym domu, w którym mieszka niemowlę – otulone dziecko szybciej się uspokoi i zapadnie w zdrowy i mocny sen. Dzięki temu po pobudce będzie miało dobre samopoczucie – a to jest chyba najważniejsze.

Jedno przemyślenie nt. „Otulacz 100% Bamboo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *