Bambus dobry na wszystko

Akcesoria dla dzieci z włókien bambusowych są ostatnio bardzo popularne, ze względu na swoje dobroczynne właściwości.

Otulacze bambusowe idealne okrycie, na każdą pogodę ♥

Latem, gdy na dworze panują upały, młode mamy zastanawiają się, jak okryć maleństwo na spacerze lub podczas domowej drzemki. Nawet jeżeli temperatura jest bardzo wysoka, zdecydowanie lepiej się śpi pod przykryciem, dlatego tak ważne jest, aby było ono odpowiednio dobrane do panującej temperatury. Otulacze i pieluszki muślinowe mają właściwości termoregulacyjne, dzięki czemu idealnie sprawdzają się jako okrycie dla dziecka podczas upałów. Skutecznie ochronią dziecko przed przegrzaniem, zapewniając ciału przyjemne ochłodzenie. Podczas letnich spacerów skutecznie zabezpieczą dziecko w wózku przed słońcem.

W chłodny dzień natomiast połączenie bambusa i muślinu przytulnie ochroni dziecko przed chłodem, a jeżeli temperatura tego wymaga, pomocne będą kocyki Minky i Velvet, które w połączeniu z otulaczem bambusowym i pieluszką z bambusowego muślinu poradzą sobie nawet z chłodem na jesiennym spacerze.

Bambusowe sny ♥

Otulacze bambusowe i pieluszki bamboo muślin sprawdzą się również, jako nieodłączny towarzysz snu. Dziecko odpowiednio otulone czuje się bezpiecznie, śpi spokojnie, nie wybudza się przez odruchy moro, a dodatkowo ma zapewnioną odpowiednią temperaturę.

Bambus na alergie ♥

Pieluszki i otulacze bambusowe to akcesoria dla dzieci z problemami skórnymi. Alergie skórne to bardzo częsty problem wśród niemowlaków, utrudniają one spokojny sen i normalne funkcjonowanie w ciągu dnia. Popularne tekstylia dziecięce często okazują się nieodpowiednie dla wrażliwej skóry dziecka i powodują nieprzyjemne podrażnienie lub wręcz nasilają reakcje alergiczne. Otulacze bambusowe i delikatne pieluszki  z bambusowego muślinu są zbawieniem dla delikatnej, alergicznej skóry dziecka. Warto zapłacić więcej za naturalne, certyfikowane akcesoria dla dzieci, szczególnie te, które będą użytkowane każdego dnia i zapewnią dziecku spokojny i bezpieczny sen.

 

Jedno przemyślenie nt. „Bambus dobry na wszystko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *