Puerto Deportivo

Wakacje trwają. Najwyższy czas zdecydować, gdzie chcemy spędzić urlop oraz zarezerwować miejsca. Bez względu na to, czy jesteśmy fanami długiego leżenia na plaży, czy też wolimy spacerować po urokliwych i klimatycznych uliczkach, delektując się tym, co przyniesie nam kolejny zakręt – dobrym wyborem od lat jest Hiszpania.

Dlaczego?

Wakacje w Hiszpanii za każdym razem odkrywają przed nami nowe miejsca, ciekawe smaki i naprawdę niezwykłą kulturę.

1. Zabytki, place, parki i małe uliczki

Tylu ilu ludzi na ziemi, tyle różnych ulubionych miejsc na wakacje w Hiszpanii. Część z nas postawi na piękne, szerokie i piaszczyste plaże na Costa Brava. Inni wybiorą całodzienne zwiedzanie Madrytu lub Barcelony. Bezapelacyjnie wszyscy będą zachwyceni gorącym słońcem, ciekawa historią miejsc, w którym się znajdują, klimatycznymi miejscami, urokliwymi uliczkami i przyjaźnie nastawionymi Hiszpanami. Wakacje w Hiszpanii to czas relaksu, odpoczynku, ale i poznania nowej, energicznej kultury.

2. Puerto Deportivo – Jedzenie

Bez względu na to, czy mieszkasz w północnej lub południowej części, musisz zawitać do Puerto Deportivo. Puerto Deportivo to wspaniały port znajdujący się w samym centrum Alicante. Port zdecydowanie zachwyca niesamowitymi widokami. Znajduje się tuż przy nim wiele świetnych i klimatycznych restauracji. Wakacje w Torrevieja nie mogą obejść się bez spróbowania pysznej i aromatycznej paelli czyli ryżu z dodatkiem szafranu w towarzystwie krewetek lub mięsa. Wakacje w Torrevieja nie sprzyjają odchudzaniu. Nie warto się głodzić i trzeba spróbować wszystkich pyszności. Port Deportivo to idealne miejsce, by zasiąść w czasie zachodu i delektować się słońcem, potrawami i słodkim winem.

3. Apartament w La Mata – Torrevieja

Komunikacja w Hiszpanii jest tak dobrze zorganizowana, że szybko przetransportujemy się w każde miejsce. Warto z niej korzystać, by zwiedzić jak najwięcej. Rodowici Hiszpanie sami sugerują, by wyjść na miasto i korzystać z uroków miasta. Corocznie odbywa się wiele festiwali, na których miejscowi i turyści tańczą, bawią się i śpiewają do samego rana. Wakacje w Torrevieja to idealny czas by nauczyć się paru kroków flamenco lub udać się na walki byków. Kolorowe stroje i głośna muzyka zachęcają do zabawy każdego, bez względu na wiek, płeć czy kondycję.

Jeżeli jeszcze nie skorzystaliście z urlopu, w te wakacje warto zwrócić uwagę na słoneczną Hiszpanie i apartament w La Mata – Torrevieja (Leilighet Torrevieja). To miejsce zachęca turystów o każdej porze roku. Warto na własne oczy przekonać się o tych pięknych miejscach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *