Czy za granicą leczyć zęby jest taniej?

Za granicą wiele produktów jest tańszych niż w Polsce, oczywiście w przeliczeniu na zagraniczne zarobki. Ogólnie rzecz biorąc, zarabiając w funtach lub euro możemy nabyć za swoją wypłatę czterokrotnie więcej niż za tę samą pensję w złotówkach. Bilans jest prosty – gdy zarabia się w funtach, lepiej jest wydawać pieniądze w funtach niż złotówkach.

Profesjonalne wybielanie zębów – teeth bleaching

Jako że na przykład laserowe wybielanie – laser whitening jest wyraźnie tańsze niż ta sama usługa w Polsce, to wiele osób wybiera się na kilkumiesięczny pobyt w Irlandii do pracy, po to by będąc ubezpieczonym móc korzystać z tamtejszej opieki zdrowotnej. Jest ona na nieco wyższym poziomie niż Polsce i zafundować sobie profesjonalne wybielanie zębów – teeth bleaching.

Złoty a funt

Dla przykładu, zarabiamy w Polsce 2 tysiące złotych, a wybielanie zębów laserem kosztuje około 700 złotych. Z kolei w Irlandii zarabiamy 2 tysiące funtów, a zabieg wybielania kosztuje około 300 funtów, czyli jest dwukrotnie tańszy! W Irlandii możemy też kupić niedrogo żel wybielający – whitening gel, który daje bardzo dobre efekty.

Taki żel wybielający – whitening gel jest doskonały, gdy chcemy pozbyć się niewielkich przebarwień po kawie czy papierosach albo utrzymać efekt śnieżnobiałych zębów po zabiegu wybielania laserem. Będąc w Irlandii w celach turystycznych lub zarobkowych, warto zakupić sobie żel wybielający – whitening gel, którego będziemy używać w Polsce po zabiegu wybielania dokonanym w Dublinie, dużo bardziej korzystnym finansowo niż przeprowadzanym w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *