Nagie zdjęcia J.Lo w numerze InStyle na grudzień 2018

Niedawno Jennifer Lopez skończyła 49 lat i w związku z tym ukazał się z nią wywiad dla InStyle. Wywiad jest bogato ilustrowany sesją fotograficzną nagiej J.Lo.

Naga J.Lo

Jennifer Lopez wystąpiła tylko w długiej, cekinowej sukience, która dzięki sporym rozcięciom, eksponuje ciało artystki. Piękne, wysmakowane zdjęcia pokazują, że aktorka i piosenkarka nie musi się martwić upływającym czasem. Sesja fotograficzna świetnie pokazuje, że na rok przed 50 urodzinami Jennifer ciągle wygląda młodo i atrakcyjnie. Czemu to zawdzięcza?

View this post on Instagram

December 2018 @instylemagazine

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Sekrety urody Jennifer Lopez

Aktorka sama przyznaje, że unika alkoholu, prowadzi zdrowy tryb życia uzupełniany zbilansowaną dietą i sporo ćwiczy, co świetnie widać po jej wysportowanym ciele. Wygląda więc na to, że sekret jej urody i ciągle młodej sylwetki jest na wyciągnięcie ręki i dostępny praktycznie dla każdej kobiety. Co więc wyróżnia Jennifer Lopez? Przede wszystkim odwaga. Naga J.Lo jest najlepszym dowodem na to, że można się prezentować pięknie w każdym wieku i przede wszystkim nie wstydzić się swojej kobiecości. Umiejętnie podkreślone kobiece atuty to znak rozpoznawczy piosenkarki od samych początków jej kariery. Nigdy nie było to wulgarne, dzięki czemu stało się ponadczasowe. Jennifer Lopez może więc być inspiracją dla wielu kobiet z całego świata.

Sesja fotograficzna dla InStyle

Sesja fotograficzna dla InStyle pokazuje pewną siebie i swoich silnych stron kobietę. Mimo skończonych 49 lat Jennifer Lopez nie wstydzi się odkryć nieco ciała i zapozować w odważnej kreacji przed obiektywem aparatu. Aktorka ma na sobie ubrania znanej marki Valentino, ale jest jednocześnie potwierdzeniem powiedzenia, że „nie szata zdobi człowieka”, ponieważ to z jej pozy oraz twarzy bije największe piękno i siła. Drogie kreacje i buty wydają się być tylko uzupełnieniem sesji, ponieważ pierwszoplanową rolę gra tam Jennifer Lopez, która tym razem wcieliła się w postać wyjątkowo uwodzicielskiej kobiety. Jest to zgodne z jej image kreowanym od lat, jednak w nagiej sesji J.Lo nie znajdziemy pozerstwa. Dlatego tak przykuwa uwagę.

View this post on Instagram

December 2018 @instylemagazine

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Odważna sesja fotograficzna nagiej J.Lo na pewno wzbudza sporo emocji. W większości są to pozytywne emocje, ponieważ na zdjęciach możemy zobaczyć pewną siebie kobietę, matkę i spełnioną aktorkę oraz piosenkarkę. Jak widać w każdym wieku można łączyć ze sobą te wszystkie role i ciągle wyglądać olśniewająco. Warto pamiętać, że nie tylko geny się liczą, ale także praca nad sobą i swoim ciałem, co jest kluczem do sukcesu według Jennifer Lopez.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *