Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton i nowy terminator 6 już w 2019 roku

Arnold Schwarzenegger jest ikoną kulturystki. Każdy kto chodzi na siłownię zawsze ma respekt przed nim, nawet go nie znając. Jednak nie ma co się ograniczać do osób, które chodzą na siłownie, ponieważ Arnold nie tylko jest znanym kulturystą. Można go również spotkać w wielu filmach jak na przykład Terminator, a także w świecie polityki.

71 letni Arnold Schwarzenegger,  ikona kulturystyki – nadal trenuje

Mimo tego, że Arnold ma 71 lat i dla wielu osób ten wiek to koniec życia, to dla niego trening jest naprawdę ważny i cały czas trenuję. Zdobył on 7-krotnie tytuł Mr. Olympia, czyli najbardziej presitżowych zawodów na świcie. Przez bardzo długi okres czasu, dominował on swoją kategorię i był nie do powstrzymania w zdobywaniu kolejnych trofeów. Jest on również przez wielu uważany za nie tylko najlepszego kulturystę, ale również, że posiadał najlepszą sylwetkę przez cały czas trwania takiego sportu jak kulturystyka. Liczy się tam jakość mięśnia, proporcję i ilość muskulatury, on posiadał to wszystko w fantastycznych ilościach i mógł z zamkniętymi oczami pokonywać kolejnych przeciwników.

Arnold i nowy terminator 6 już w 2019 roku

Arnold posiada dużo pieniędzy i raczej nie popada w długi, więc to, że zamierza grać w nowym filmie pod tytułem Terminator, wcale nie jest desperacką próbą dorobienia sobie do pensji. Po prostu on przez wiele lat grał w tym filmie i stał się ikoną również dla tego tytułu. Niektóre osoby, mogą znać jego nie ze świata kulturystyki ale właśnie przez to, że gra on w filmach. Terminator nie jest jedynym filmem, w którym wystąpił, ponieważ zagrał on jeszcze w takich filmach jak: Junior, Niezniszczalni, Plan Ucieczki. Terminator 6 – premiera w listopadzie 2019 roku. W filmie zagra wraz z Lindą Hamilton.

Arnold jeszcze na scenie

Kulturystyka jest to sport dla najwytrwalszych i są organizowane zawody dla weteranów. Po filmikach, gdzie widać jego trening, wiele osób powiedziało, że prawdopodobnie będzie chciał on wystąpić właśnie w takich zawodach. To, że kulturystyka jest dla niego na pierwszym miejscu wie chyba każdy, jednak on po prostu lubi pójść na trening i nie robi tego pod żadne zawody. Od najmłodszych lat jest związany z treningiem i po prostu ciężko mu od tego uciec, a także podczas jego pobytu na siłowni bardzo dużo osób, chce sobie zrobić z nim zdjęcie i przez to średnio pewnie skupia się na treningu. Jest on już ikoną i prawdopodobnie nie potrzebuję już nic robić pod publiczkę, a robi teraz wszystko już co lubi i dla siebie.

Podsumowując, Arnold Schwarzenegger zdobył 7-krotnie tytuł Mr. Olympia. Są to najbardziej prestiżowe zawody w świcie kulturystki i dzięki temu zdobył zaufanie całego świata. Poza występami na scenie, również dobrze odnajduję się przed kamerą, gdzie w 2019 roku ma wystąpić w nowym filmie pod tytułem Terminator. Wiele osób myśli, że Arnold ćwiczy tak ciężko na siłowni, ponieważ chce jeszcze wrócić na scenę i pokazać swoją formę. Jednak jest to nieprawdą i trenuję on już tylko dla siebie i swojej satysfakcji. Ciężko byłoby mu wyjść na scenę i grać w nowym filmie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *