Przygotowujemy się na Nowy Rok

Imprezy noworoczne są chyba najbardziej lubianym przez nas zwieńczeniem kończącego się roku.
W tym czasie najważniejsza jest zabawa i to, aby jak najlepiej spędzić Sylwestra. Dlatego ważne jest, aby zadbać o jedzenie i słodkości (a może nawet o tort artystyczny?) na naszym sylwestrowym stole, aby nasi goście byli zadowoleni. Poniżej podajemy nasze propozycje na uczczenie tego dnia czymś słodkim.

 

Tort artystyczny i inne, czyli jakie ciasta przygotować na imprezę sylwestrową?

Z racji tego, że 31 grudnia jest dniem tańców i zabaw najlepiej sprawdzą się ciasta wilgotne oraz torty artystyczne, przy których goście usiądą i odpoczną od imprezy. Muszą to być ciasta, które są typowe, klasyczne i będą smakować wszystkim gościom.

Dlatego na ten wyjątkowy czas polecamy:

  •  3 BIT – pyszne, kruche ciasto, przełożone kajmakową masą i jasnym budyniem
  • Porzeczkowa – wyjątkowe ciasto z ciemnym spodem, śmietaną z porzeczkami oraz galaretką
  • W-Z – klasyczne ciasto na ciemnym spodzie z bitą śmietaną i dodatkiem wysokiej jakości czekolady
  • Diabelska – ciasto czekoladowe przełożone kremem czekoladowym z malinową galaretką
  • Rafaello – ciasto na jasnym spodzie z wiórkami kokosowymi i śmietaną.

Czy na Sylwestra zamawiać torty artystyczne?

Zdecydowanie zamawianie tortów na Sylwestra wchodzi wielkimi krokami do mody. W końcu to czas pożegnania starego roku, wszystkich jego zmartwień i gorszych chwil. Zaczynamy nowy rok z radością i nadzieją, że będzie lepszy od poprzedniego. Dlatego tort artystyczny w tym wypadku jest naprawdę ciekawym punktem kulminacyjnym całej imprezy. Dlatego polecamy zamówienie tortu artystycznego w jednej z cukierni. Artystyczne torty prócz tego, że mają dobrze smakować to wyglądają bardzo efektownie. To mini dzieła sztuki. Dlatego należy zastanowić się, jak tort ma wyglądać, co ma być na nim napisane a także jak duży ma on być. Jeśli impreza jest tematyczna, warto dopasować do niej wygląd tortu. Można na nim również umieścić np. figurki mini fajerwerek i napis życzący wszystkiego dobrego w nowym roku. Tutaj ogranicza tylko własna wyobraźnia.

Jeśli nie masz pomysłu na wygląd tortu na pewno cukiernik doradzi Ci coś, co spełni Twoje oczekiwania

Noc Sylwestrowa dla nas wszystkich jest na prawdę wyjątkowa. Wspominamy ubiegły rok, rozmawiamy o tym, jak nam minął, oceniamy to, co w nim osiągnęliśmy. Z drugiej strony snujemy plany na przyszły rok, robimy swoje postanowienia i zastanawiamy się nad naszymi planami i zamiarami na ten nowy czas. Na pewno ciasta i tort artystyczny umilą nam te magiczne plany i sprawią, że będziemy z niecierpliwością czekać na północ!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *