Oklejanie samochodów – Car wrapping

Car wrapping jest stosunkowo nowym trendem w branży reklamowej. Dzięki mobilności samochodu, reklama ma nieograniczony zasięg i często jest zupełnie darmowa, gdyż firmowy pojazd i tak się przemieszcza. Jest to usługa z której korzystają również osoby, mające ochotę odświeżyć, a czasem nawet zrewolucjonizować wygląd swojego auta. Autem z wizerunkiem wprost z amerykańskiego kina akcji może dzisiaj jeździć każdy. Samochód można wykreować w myśl nawet najbardziej szalonych pomysłów. Branża car wrappingu samochodowego jest już tak obszerna i popularna, że z każdym sezonem pojawiają się nowe trendy czy to w obszarze kolorystyki, czy to w kwestii wybieranych wzorów. Możliwości wyboru koloru folii cały czas się zwiększają. Niesłychanie nowoczesnym i użytecznym rozwiązaniem są folie wylewane do druku, dzięki którym można znacznie przyśpieszyć nakładanie folii na samochód z jednoczesnym zachowaniem jakości usługi. Więcej informacji na temat car wrappingu TUTAJ.

Car wrapping – rodzaje folii

Zmiana koloru auta, reklama na samochodach wiąże się w pierwszej kolejności z wyborem odpowiedniej folii. Z intencją całkowitej zmiany barwy maski, oklejanie samochodów odbywa się przy użyciu barwnych materiałów. Folia metaliczna czy mieniąca się różnymi kolorami w zależności od tego, jak pada na nią światło jest obecnie bardzo modna. Istnieją również folie, które stosuje się do uzyskania efektu przyciemnionych szyb. Dzięki temu, osoby przebywające w samochodzie czują się bardziej komfortowo. Folie tego rodzaju odbijają światło przez co praktycznie niemożliwym jest zobaczenie z zewnątrz co lub kto jest w samochodzie. Są osoby, które interesują się foliami ochronnymi na lakier auta. Błoto, kamienie, słońce, a nawet drobne otarcia nieustannie niszczą powłokę lakieru, a tym samym niweczą estetyczny wygląd pojazdu.

 

Ogromną zaletą folii ochronnych jest to, że chronią lakier, ale w żaden sposób nie ingerują w jego strukturę. W każdej chwili można usunąć folię i nie będzie po niej nawet śladu. Folie do druku, tak zwane laminaty i folie flotowe zalecane są w przypadkach, gdy kierowca chce uzyskać efekt niestandardowy. Interesuje go nie tylko zmiana koloru, ale i nadanie całkiem nowego wizerunku swojemu samochodowi. Oklejanie samochodów jest czymś, z pomocą czego można się wyrazić.

Oklejanie samochodów – przydatne narzędzia

Car wrapping prócz umiejętności aplikacji folii na auto wymaga posiadania profesjonalnego sprzętu. W pierwszej kolejności należy zaopatrzyć się w rękawiczki. Poza tym przydatny będzie skrobak, który może posłużyć do zdzierania folii, która już się klientowi znudziła, haczyk do wyciągania uszczelek z okien, rakla do odchylania tapicerek czy miernik przepuszczalności światła.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *