Aquopolis Torrevieja

Udane wakacje w Torrevieja to nie tylko plaża, słońce i dobre jedzenie, ale przede wszystkim wspaniała zabawa w parku Wodnym Aquopolis Torrevieja!

Aquopolis Torrevieja

Aquapark Aquopolis Torrevieja to jedno z największych i najpopularniejszych miejsc na całym wybrzeżu Costa Blanca. Aquapark oferuje szereg wspaniałych atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Wszystkie dostępne atrakcje zostały podzielone na 3 grupy. Jeśli uwielbiasz adrenalinę i ogromne emocje, to koniecznie musisz odwiedzić takie atrakcje jak speed, boomerang oraz kamikaze. Z kolei dla dzieci organizatorzy przygotowali atrakcje w postaci charmed lake, mini zig zag oraz mini park. Trzecią grupę stanowią atrakcje, które będą idealne dla tych osób, które wolą bardziej umiarkowane atrakcje, takie jak: Polinesia, rapids oraz cascada. Z kolei strefa VIP została przygotowana dla osób, które potrzebują chwili błogiego relaksu. Wakacje w Torrevieja nie można nazwać udanymi bez wizyty w Aquopolis Torrevieja.

 

Wakacje nad morzem w Torrevieja – najpiękniejsze miejsce na całym wybrzeżu Costa Blanca

Hiszpania to piękny, urokliwy kraj pełen wspaniałych miejsc, serdecznych ludzi i wspaniałego, smacznego jedzenie. Torrevieja to nieduże miasteczko położone w odległości ok. 40 km od Alicante, które może pochwalić się nie tylko cudownym aquaparkiem, ale również fantastycznymi, piaszczystymi plażami. Dodatkowo jest to również doskonale miejsce wypadowe, aby w trakcie swojego urlopu zwiedzić również najbliższe miejscowości i poznać ich historię oraz najpiękniejsze zabytki. Urokliwe, wąskie uliczki, piękne kamieniczki, cudowne bazyliki, wspaniały deptak prowadzący brzegiem morza. Tutaj naprawdę można doskonale wypocząć i naładować baterie przed kolejnym rokiem wytężonej pracy. Ponadto wakacje w Torrevieja to również zapierające dech w piersiach, malownicze krajobrazy, które na długi czas zapadną głęboko w pamięć. Urlop w tym cudownym kraju to także idealny czas na poznanie tradycji i kultury Hiszpanów oraz odpowiednia chwila na skosztowanie wspaniałych dań kuchni regionalnej. Wakacje w Torrevieja to idealny pomysł na wypoczynek dla całej rodziny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *