13 ton nakrętek dla chorej Poli zebrał dzielnicowy

Bezinteresowna pomoc jest super! Ludzi, czujących wewnętrzną potrzebę pomagania innym na szczęście jest coraz więcej.

Pozytywnie „zakręcony” ♥

Znakomitym przykładem człowieka o wielkim sercu jest mł. asp. Adam Trzonkowski – dzielnicowy z Białej Piskiej, który po raz trzeci zakończył edycję zbiórki plastikowych nakrętek po napojach, będących cennym surowcem wtórnym skupowanym przez firmy. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację malutkiej Poli, dotkniętej niepełnosprawnością słuchową.

Akcja „Nakręć się na pomaganie” inicjowana przez pana Adama mile zaskoczyła uczestników i organizatora swoim ogromnym zasięgiem i zaangażowaniem. Zebrano ponad 13 ton nakrętek dostarczonych przez dzieci i dorosłych. Ilość ta przerosła najśmielsze oczekiwania samego dzielnicowego, który już w poprzednich edycjach podobnych zbiórek był dumny z odniesionych sukcesów.

fot. pisz.policja.gov.pl
fot. pisz.policja.gov.pl
fot. pisz.policja.gov.pl

Sukces oznaczony nakrętką ♥

fot. pisz.policja.gov.pl

Dzielnicowy wyraził gorące podziękowania uczestnikom zbiórki, przedsiębiorcom oferującym pomoc w odpowiednim zapakowaniu zebranych nakrętek oraz firmie która dostarczyła gotowy towar do punktu skupu. Do podziękowań przyłączyła się szczęśliwa rodzina dziewczynki, która z radością przekazała postępy w leczeniu i rehabilitacji Poli. Dzięki wcześniejszym datkom ludzi dobrej woli, dziecku wszczepiono implant ślimakowy, który umożliwił słyszalność dźwięków. Przechodząca obecnie rehabilitację dziewczynka uczy się sylabizować i powtarzać dźwięki, tym samym udowadniając, że akcja zbiórki nakrętek jest stu procentowym sukcesem.

Przez swoich fanów, dzielnicowy z Białej Piskiej został okrzyknięty „nakrętkowym mistrzem świata” co w pełni oddaje jego pozytywna postawę.

Panu aspirantowi życzymy dalszych sukcesów w realizowaniu podobnych akcji ♥

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *